Ważne !

Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH STRONA NIE JEST AKTUALIZOWANA

O WSZYSTKICH NOWOŚCIACH MOŻECIE SIĘ PAŃSTWO DOWIEDZIEĆ Z GABLOTKI UMIESZCZONEJ PRZY NASZYM LOKALU LUB POD NR TEL. 506 300 008

Warsztaty Make Up

Już 21.02.2014 (piątek) o g. 17.oo rozpoczną się obiecane warsztaty z makijażu dla kobiet. Zapraszamy!

Tymczasem jesteśmy już na półmetku ferii zimowych. Pierwszy turnus zakończył się szczęśliwie i z zadowoleniem jego uczestników. Liczymy, że drugi będzie równie przyjemny.

Za nami także drugi turniej tenisa stołowego dla młodzieży. Zwycięzcą okazał się Patryk Seweryński, za nim uplasowali się Maciej Powalski oraz Jakub Sobański. Przed nami jeszcze turniej League of Legends 13.02.2014.

Nowy rok

W nowy rok wchodzimy z kolejnymi nowościami. Skupimy się przede wszystkim na organizacji większej ilości wydarzeń jednorazowych i tak oto już 10.01.2014 wystąpi u nas scholia Beatus ze swoimi niekonwencjonalnymi jasełkami, a jeszcze w styczniu gościć będziemy iluzjonistę Salvatore. Następnie postaramy się zorganizować warsztaty z Make - Up'u oraz masażu.

Otworzyliśmy także zapisy do kół teatralno - muzycznych dla dzieci oraz dla dorosłych.

W ferie zimowe organizujemy również zajęcia świetlicowe dla dzieci, zapisy już otwarte.

Reszta zajęć odbywać się będzie według grafiku.

Coś się kończy, a coś się zaczyna

Jak zwykle to bywa miesiąc listopad kończy większość organizowanych rzeczy oraz zaczyna kilka większych i tak oto zrealizowaliśmy już wszystkie przewidziane na ten rok jednorazowe spotkania warsztatowe, kursy komputerowe oraz wyjścia/wycieczki, a w środę (20.11.2013) odbędzie się ostatni przed adwentem wieczorek taneczny.

Nie ma się jednak co martwić, wszystko wróci już w styczniu, a tymczasem oprócz zapowiedzianych wcześniej Andrzejków (niestety brak już miejsc) oraz Sylwestra (tutaj pozostały tylko zapisy na listę rezerwową) odbędzie się mały turniej tenisa stołowego dla dorosłych (piątek, 22.11.2013, od g. 15.oo), planujemy również (w ramach mikołajków) zabrać sporą grupę dzieciaków z osiedla do kina (więcej informacji o tym wydarzeniu pojawi się w poniedziałek 25.11.2013) oraz zorganizować spotkanie wigilijne.

Po więcej informacji nt tych oraz innych zbliżających się inicjatyw zapraszamy jak zwykle do działu "wydarzenia".

Nowy tydzień

Uwaga! W tym tygodniu mamy dla państwa przygotowaną porcję najświeższych informacji oraz inicjatyw. W telegraficznym skrócie mowiąc. Klub Seniora zaczął już zbierać zapisy na Andrzejki oraz Sylwestra. Kurs tańca nowoczesnego hip-hop rusza już w tym tygodniu. Organizujemy również warsztat pierwszej pomocy przedmedycznej dla osób dorosłych oraz dyskusję ze specjalistami z zakresu testamentów. W najbliższym czasie odbędzie się również planowany wcześniej warsztat dla rodziców z dziećmi - plakat reklamujący to wydarzenie TUTAJ

Po więcej informacji nt tych oraz innych zbliżających się inicjatyw zapraszamy jak zwykle do działu "wydarzenia".

Kolejne nowości

Informujemy, że dnia 7 listopada 2013 o g. 15.oo odbędzie się spotkanie organizacyjne do kursu tańca nowoszesnego hip-hop.
Również tego samego dnia o g. 16.oo rozpocznie się wieczorek poetycko-muzyczny z okazji Święta 11 listopada. Zapisy na to wydarzenie są już otwarte w recepcji naszej placówki.

Po więcej informacji nt tych oraz innych zbliżających się inicjatyw zapraszamy jak zwykle do działu "wydarzenia".

Aktualizacja

Uzupełniliśmy wiekszość działów o najnowsze informacje. Jak zwykle na początek zapraszamy do działu wydarzenia.

Kochani rodzice !

Dzięki współpracy z Centrum Pracy i Edukacji Młodzieży w Bydgoszczy organizujemy dla Was i waszych pociech spotkanie warsztatowe pn. "Wielobarwne życie - czyli twórcze zabawy w czasie wolnym z dzieckiem". Więcej informacji znajdziecie państwo na plakacie TUTAJ
UWAGA! Ilość miejsc jest niestety bardzo ograniczona dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Rozkręcamy się dalej

W tym tygodniu na klatkach schodowych naszej spółdzielni powinny zawisnąć ogłoszenia dotyczące naszej działalności. Witamy wobec tego wszystkich, którzy właśnie dowiedzieli się o istnieniu tej strony :)

Teraz ważna informacja odnośnie wycieczki do Kłodawy i Uniejowa. Zostało jeszcze 15 miejsc wolnych ! Zapisy do czwartku 10.10.2013.

Przypominamy również o startującym w tym tygodniu kursie tańca dla dorosłych oraz samoobronie dla kobiet.

Dział "Galeria" jest już bliski ukończenia.

Kolejne aktualizacje

Wszystkie działy zostały już uzupełnione o najświeższe informacje.
Jak zwykle jako pierwszy powinni Państwo przeglądnąć dział "Wydarzenia".

Strona jest już w 95% funkcjonalna. Jedyny dział, który jeszcze jest niedostępny to "Galeria", obecnie się nim zajmujemy.

Pierwsze dni strony:

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej poświęconej Domowi Kultury "Bartosz". Dzięki tej witrynie będą państwo mogli na bieżąco śledzić wszystkie organizowane przez nas wydarzenia.

Po prawej stronie, znajduje się dział "Na skróty", w którym można szczegółowo poznać obecnie realizowane inicjatywy oraz te, które mamy zamiar w najbliższym czasie uruchomić.

Strona nie jest jeszcze w 100% funkcjonalna oraz zawiera sporo błędów ortograficznych i stylistycznych, dlatego też niektóre działy mogą być jeszcze niedostępne. Strona uzyska swoją pełną funkcjonalność i poprawność do końca września.

Dział "Wydarzenia" na górze strony, jest jednym z najważniejszych, proszę często do niego zaglądać !

Życzymy miłego dnia oraz poznawania strony.